Добавити в вибране                           Дякуємо, що відвідали нас!                  Наша страничка в Facebook
Refzakaz Refzakaz
Авторські контрольні, курсові роботи, дипломні роботи, реферати, статті.

E-mail:

info@refzakaz.com.ua


Доповідь до дипломної роботина замовлення

Доповідь до захисту диплома для багатьох є досить серйозною проблемою. Буває так, що за чудово написаний диплом студент отримує низьку оцінку. Причиною може бути банальна непродуманість мовлення для захисту диплома. Як результат, слухачів не зацікавила тема дослідження, вони не побачили, в чому актуальність роботи. Тому, важливо, щоб захисна промова до дипломної роботи на замовлення була лаконічною, містила основні позиції роботи і підкреслювала наукову цінність кожного розділу.

Готуючи промову на захист диплома, необхідно, насамперед, самому собі поставити такі питання:

  • Яка мета стоїть переді мною? Чого я хочу досягти, виступаючи з даними доповіддю?
  • Що я повинен сказати, щоб мої слухачі побачили актуальність роботи та перспективи розвитку порушених проблем в дипломній?
  • Скільки часу мені потрібно буде витратити на виступ?

Природно, з відповіддю на поставлені питання може допомогти приклад або методичні вимоги Вашого ВНЗ . Якщо ж немає зразка і методички, то, вирішуючи, як написати доповідь до дипломної, слід мати на увазі кілька нюансів.

Структура вступної промови на захист диплома і нюанси написання

Конструктивно доповідь складається з трьох частин:

  • вступу,
  • основної частини,
  • висновків.

У вступі підкреслюється актуальність дипломної, вказуються цілі і завдання, також можливо описати предмет, об'єкт дослідження. Крім цього, спочатку потрібно продумати, як починати захист диплома. Зазвичай звернення до членів комісії звучить так:

Шановний голова та члени державної атестаційної комісії, на захист виноситися дипломний проект на тему "Назва". В основній частині описуються голови диплома. Розумно приділити увагу проектним заходів, методів дослідження, що були використані. Висновок служить для висновків і підбиття підсумків всієї виконаної роботи.

Доповідь до дипломної роботи повинна бути побудована так, щоб вона справлялася з такими функціями:

  • Привертала увагу аудиторії до теми дослідження;
  • Викликала у слухачів довіру до викладеної інформації;
  • Відповідала презентації диплома або роздаточного матеріалу.

Доповідь не повинна бути перевантаженою теорією, безліччю цитат з книг та інших джерел. Краще всього, просто позначити основу і гранично ясно висловити свою думку щодо основних аспектів, порушених у дипломній.